Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Vyvolená z Anglie

Zobrazuji údaje o příběhu Vyvolená z Anglie


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/8Sladký život188 Q Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Vyvolená z AnglieChladný a pomstychtivý Sicilan! To bylo první, co si Robin o Cesareovi pomyslela. Ne, vlastně to první bylo, že je to ten nejúžasnější muž, jakého kdy viděla! A tento skvělý krasavec jí s ledovým klidem oznámil, že si ho vezme za muže… Nepožádal ji o ruku, prostě přikázal! Robin to prý dluží jemu, jeho rodině a především jeho malému synovci Markovi. Kvůli Robinině bratrovi totiž zahynula jeho maminka, Cesareova sestra. A Robin ji podle jeho rozhodnutí prostě zastoupí! V případě, že Robin odmítne, zničí celou její rodinu!
Není to ale jenom ta výhrůžka, kvůli čemuž Robin souhlasí!
2018/9Special na přání343 G BCarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Vyvolená z AnglieChladný a pomstychtivý Sicilan! To bylo první, co si Robin o Cesareovi pomyslela. Ne, vlastně to první bylo, že je to ten nejúžasnější muž, jakého kdy viděla! A tento skvělý krasavec jí s ledovým klidem oznámil, že si ho vezme za muže… Nepožádal ji o ruku, prostě jí to přikázal! A Robin nemá jinou možnost než souhlasit.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 806
Denní počet: 1
Počítáno od: 03.08.2010

Poslední modifikace 30.09.2018, 00:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace