Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Vysněná svatba

Zobrazuji údaje o příběhu Vysněná svatba


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/2Romance534 A Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Vysněná svatbaKdysi dávno Dimitrios Pandakis přísahal, že se nikdy nenechá zatáhnout do manželství tak jako jeho starší bratr. Ale teď se mu jeho nová sekretářka Alexandra pomalu dostává pod kůži, i když své city pečlivě skrývá. Dokáží však oba odolat svým citům, když spolu budou trávit dlouhé chvíle při realizaci nového projektu?
2012/10Special na přání201 G ARebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Vysněná svatbaKdysi dávno Dimitrios přísahal, že se nikdy nenechá zatáhnout do manželství tak jako jeho starší bratr. Ale teď se mu jeho nová sekretářka Alexandra pomalu dostává pod kůži, i když své city pečlivě skrývá. Dokážou oba odolat vzájemné přitažlivosti, když spolu budou trávit dlouhé chvíle při práci na novém projektu?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1744
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace