Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Výlet do Indie

Zobrazuji údaje o příběhu Výlet do Indie


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2012/6Romance963 A Nicola Marshová (Marsh, Nicola)Výlet do IndieTamara se po nelehkém životním období vydává na cestu do Indie. Rozhodně nepomýšlí na to, že by se znovu zamilovala, což jí ovšem znesnadní přítomnost charismatického Ethana, který se rozhodl cestovat stejným vlakem …
Ethana Tamara už dlouho přitahuje, ale nikdy se neodvážil se jí k tomu přiznat. Najde odvahu jí své city projevit u Tádž Mahálu, jednoho ze sedmi divů světa?
2017/8Special na přání317 G ANicola Marshová (Marsh, Nicola)Výlet do IndieTamara se po nelehkém životním období vydává na cestu do Indie. Rozhodně nepomýšlí na to, že by se znovu zamilovala, což jí ovšem znesnadní charismatický Ethan, který se rozhodne cestovat stejným vlakem.
Tamara Ethana od prvního pohledu přitahuje, ale on se neodvažuje k tomu přiznat. Najde nakonec Ethan kuráž projevit Tamaře své city u Tádž Mahálu, jednoho ze sedmi divů světa?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 402
Denní počet: 1
Počítáno od: 17.06.2012

Poslední modifikace 20.08.2017, 23:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace