Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Vůně bazalky

Zobrazuji údaje o příběhu Vůně bazalky


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/3Orchidea5 F Nora Robertsová (Roberts, Nora)Vůně bazalkyJuliet Trentová se na tři týdny stává manažerkou Carla Franconiho, jenž právě vydává svou třetí kuchařku, a podnikne s ním propagační turné po Spojených státech. Během cesty se do ní Carlo, ověnčený pověstmi neodolatelného svůdníka, zamiluje, a ačkoli se Juliet zuby nehty brání, zanedlouho mu podlehne. Jak se ale podaří najít kompromis mezi praktickou Juliet a impulzivním Carlem, mezi zamženým New Yorkem a prosluněným Římem, mezi specialitami okořeněnými vůní bazalky na bílém porcelánu a hamburgery v umaštěném papíru?
2015/2Zlatá kolekce38 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Vůně bazalkyProč musí být Carlo Franconi tak arogantní, namyšlený, sebestředný a tak… svůdný? přemýšlela Juliet. Vždyť přesně takovým mužům se od jisté chvíle na míle vyhýbám. Jenže teď mi nezbývá nic jiného, než se zatvrdit a přežít s ním turné po Spojených státech. Dokážu ale tomuhle okouzlujícímu šéfovi odolat, když se na mě dívá jako na nějaký zákusek?
Podaří se najít kompromis mezi praktickou Juliet a impulzivním Carlem, mezi zamženým New Yorkem a prosluněným Římem, mezi specialitami okořeněnými vůní bazalky na bílém porcelánu a hamburgery v umaštěném papíru?
2017/12Romány33 R BNora Robertsová (Roberts, Nora)Vůně bazalkyŽhavé dotekyJuliet se na tři týdny stává manažerkou Carla Franconiho, jenž právě vydává svou třetí kuchařku, a podnikne s ním propagační turné po Spojených státech. Během cesty se do ní Carlo, ověnčený pověstmi neodolatelného svůdníka, zamiluje, a ačkoli se Juliet zuby nehty brání, zanedlouho mu podlehne. Jak se ale podaří najít kompromis mezi praktickou Juliet a impulzivním Carlem, mezi zamženým New Yorkem a prosluněným Římem, mezi specialitami okořeněnými vůní bazalky na bílém porcelánu a hamburgery v umaštěném papíru?

Počet zobrazených záznamů: 3

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1352
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 12.05.2018, 16:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace