Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Vražedná krása

Zobrazuji údaje o příběhu Vražedná krása


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/1Záhady a romantika9 R Cassie Milesová (Miles, Cassie)Vražedná krásaPůvabná třicátnice Emma Richardsová, která je napůl indiánka, žije v ústraní na okraji Kenner City. Nikdo nemá ani tušení, že se živí psaním špionážních bestsellerů. Je však také médiem, často navazuje spojení s duchy zemřelých. Když ale policie najde za městem opuštěné auto její sestřenice a v něm půlročního Jacka, nezbývá Emmě než se o synovce postarat a zároveň zapojit všechny své schopnosti, aby zjistila, co se sestřenici stalo a kde ji hledat. Kriminalista Miguel Acevedo se jako racionálně uvažující člověk jen těžko smiřuje s tím, že Emma další postup pátrání rozhoduje podle instrukcí ze záhrobí. Záhy se však mezi nimi vytvoří silné pouto a Miguel je připraven ochránit Emmu přede všemi padouchy, kteří ji ohrožují.

Počet zobrazených záznamů: 1

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 443
Denní počet: 1
Počítáno od: 02.01.2011

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace