Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - V pasti

Zobrazuji údaje o příběhu V pasti


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/5Desire862 K Day Leclaireová (Leclaire, Day)V pastiDva staré italské rody mezi sebou uzavřely smlouvu. Jejich děti, Ariana a Lazzaro, se vezmou, a tak bude naplněn jejich osud a zpečetěno i obchodní spojení. Ale obstojí smlouva rodičů v moderním světě? Ariana i Lazzaro si do manželství nesou svá tajemství, kterých se nehodlají vzdát. Ale tajemné dědictví rodiny Danteových, kouzlo prvního doteku - Inferno, zamíchá karty a přinutí chladný rozum přiznat, že volání srdce zvítězí.

(Závěr minisérie Dědictví Danteových)
2018/4Special na přání334 H ADay Leclaireová (Leclaire, Day)V pastiDva staré italské rody mezi sebou uzavřely smlouvu. Jejich děti, Ariana a Lazzaro, se vezmou, a tak bude naplněn jejich osud a zpečetěno i obchodní spojení. Ale obstojí smlouva rodičů v moderním světě? Ariana i Lazzaro si do manželství nesou svá tajemství, kterých se nehodlají vzdát.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 862
Denní počet: 1
Počítáno od: 25.05.2010

Poslední modifikace 22.04.2018, 13:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace