Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Volba naslepo

Zobrazuji údaje o příběhu Volba naslepo


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/11Romance753 A Barbara Hannayová (Hannay, Barbara)Volba naslepoAnnie McKinnonová, žijící na farmě Jižní kříž v srdci Austrálie, se vydává do Brisbane, aby se setkala s mužem, jehož poznala díky internetu. Místo něho se ale seznamuje s jeho strýcem Theem Graingerem. Annie Thea na první pohled okouzlí a po zbytek jejího pobytu v Brisbane se jí věnuje. A jejich počáteční přátelství se pomalu začíná přeměňovat v lásku.

(minisérie Ranč Jižní kříž)
2011/11Special na přání180 H BBarbara Hannayová (Hannay, Barbara)Volba naslepoRande naslepoAnnie, žijící na farmě Jižní kříž v srdci Austrálie, se vydává do Brisbane, aby se setkala s mužem, jehož poznala na internetu. Místo něho se ale seznamuje s jeho strýcem Theem. Annie Thea na první pohled okouzlí a ten se jí po zbytek jejího pobytu v Brisbane věnuje. A jejich počáteční přátelství se pomalu začíná měnit v lásku.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 937
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace