Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - V kruhu elity

Zobrazuji údaje o příběhu V kruhu elity


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/11Sladký život39 X Emma Darcyová (Darcy, Emma)V kruhu elitySerena si po krachu vztahu s realitním makléřem přísahá, že boháčům se už bude navždy vyhýbat! Jako kadeřnice zjevně totiž nebyla pro svého bývalého snoubence dost na úrovni. Co ale dělat, když Nic Moretti, s kterým se setká čirou náhodou a který jí uvízne v srdci, je nejenom krásný, ale i bohatý? Nebude ale mladý bilionář chtít nevěstu spíš z vyšší společnosti?
2011/7Special na přání172 H AEmma Darcyová (Darcy, Emma)V kruhu elityJak chutná pomstaSerena si po krachu vztahu s realitním makléřem přísahá, že boháčům se už bude navždy vyhýbat! Jako kadeřnice totiž zjevně nebyla pro svého bývalého snoubence dost na úrovni. Co ale dělat, když Nic Moretti, s kterým se setká čirou náhodou a který jí uvízne v srdci, je nejenom krásný, ale i bohatý?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1110
Denní počet: 1
Počítáno od: 03.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace