Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - V jižním Pacifiku

Zobrazuji údaje o příběhu V jižním Pacifiku


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/4Sladký život Duo73 J BNicola Marshová (Marsh, Nicola)V jižním PacifikuDokáže se Lana smířit s tím, že muž, do něhož se zamilovala a který se snad zamiloval do ní, není tím, za něhož se vydával? Zac se jí představil jako prostý námořník; musel totiž svou pravou identitu majitele rejdařství tajit. Je ale možné člověku, který jí ani v okamžicích vrcholné vášně neříkal celou pravdu, vůbec ještě věřit?
2017/5Special na přání312 H ANicola Marshová (Marsh, Nicola)V jižním PacifikuDokáže se Lana smířit s tím, že muž, do něhož se zamilovala a který se snad zamiloval do ní, není tím, za něhož se vydával? Zac se jí představil jako prostý námořník; musel totiž svou pravou identitu majitele rejdařství tajit. Je ale vůbec možné věřit člověku, který jí ani v okamžicích vrcholné vášně neříká celou pravdu?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 466
Denní počet: 1
Počítáno od: 23.04.2011

Poslední modifikace 21.05.2017, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace