Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Vítězství srdce

Zobrazuji údaje o příběhu Vítězství srdce


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/1Kolekce47 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Vítězství srdceFoxy od dětství zbožňovala a zároveň nesnášela okouzlujícího a bohatého Lance Matthewse. Teď se s ním po letech setkává znovu, Lance je totiž blízkým spolupracovníkem a přítelem jejího bratra Kirka, slavného automobilového závodníka. Mezi Foxy a Lancem to okamžitě začne jiskřit. V nebezpečném a vzrušujícím světě automobilových závodů ale nic nemůže být jednoduché, ani láska ne.
2011/11Romány8 S BNora Robertsová (Roberts, Nora)Vítězství srdceVítěz bere všeFoxy od dětství zbožňovala a i nesnášela okouzlujícího a bohatého Lance. Když se s ním po letech setkává v nebezpečném a vzrušujícím světě automobilových závodů, začne to mezi nimi jiskřit. Ale v tomto prostředí nic nemůže být jednoduché, ani láska ne!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 999
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace