Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Vila u jezera

Zobrazuji údaje o příběhu Vila u jezera


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2016/9Sladký život342 Y Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Vila u jezeraHned se třemi ranami se musel vypořádat Rocco, ředitel světoznámého milánského módního domu. Umřel mu milovaný dědeček, neodkázal mu celou firmu a v poslední vůli mu nařídil, aby se postaral o nějakou Olivii. Ne, Rocco se rozhodně o žádnou o padesát let mladší milenku starého pána starat nebude. A když navíc zjistí, že Olivia je světoznámá modelka, která před rokem jakoby zmizela ze světa, když předtím nedodržela - nejspíš kvůli drogám - smlouvu, je jeho rozhodnutí ještě pevnější.
Jenže Liv má něco, co Rocco potřebuje. A tak musí hrdý Ital začít svůj odmítavý postoj ke zlatovlasé krasavici začít přehodnocovat. A stačí pár týdnů, aby vypadalo jinak úplně všechno!

(První příběh ze série o Kolumbijské čtyřce!)

Počet zobrazených záznamů: 1

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 123
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.09.2016

Poslední modifikace 25.09.2016, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace