Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Víc než přítel

Zobrazuji údaje o příběhu Víc než přítel


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2001/12Desire464 L Joan Elliott Pickartová (Pickart, Joan Elliott)Víc než přítelBrendu a Richarda spojuje smysl pro humor a vřelé přátelství. Přesto jednou ve slabé chvilce prožijí neuvěřitelně krásnou noc plnou vášně. Tato příhoda ale nezůstane bez následků - Brenda otěhotní. Oba jsou však přesvědčeni, že jako manželé by se neshodli a že se proto nemohou vzít. Budou své děťátko tedy vychovávat jako přátelé, anebo se jim podaří pro ně vytvořit rodinu a domov?
2005/8Special89 G ASusan Malleryová (Mallery, Susan)Víc než přítelSladké čekáníLily otěhotněla jako první ze tří kamarádek, které se odhodlaly podstoupit umělé oplodnění a vychovávat své děti samy, bez muže. Jako první také zjistila, že mít vedle sebe spolehlivého partnera je mnohem lepší než hra na samostatnost.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1040
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace