Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - V hlubokých vodách

Zobrazuji údaje o příběhu V hlubokých vodách


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2003/10Romance569 B Melissa McCloneová (McClone, Melissa)V hlubokých vodáchKayla Watertonová nastupuje na průzkumnou loď kapitána Bena Mendozy, aby mu pomohla vypátrat vrak lodi Isabella, který leží v hlubinách už přes tři sta let. Ben ji ale považuje za vetřelce, který všechny je rozptyluje a zdržuje od práce… Podaří se Kayle získat posádku i Bena na svou stranu? Během krátké doby projde Kayla obrovskou proměnou, s níž se jen velmi těžko oba vyrovnávají.
2014/7Special na přání244 H BMelissa McCloneová (McClone, Melissa)V hlubokých vodáchKayla nastupila na průzkumnou loď kapitána Bena Mendozy, aby mu pomohla vypátrat vrak lodi Isabella, který leží v hlubinách už přes tři sta let. Ben ji ale považuje za vetřelce, který všechny jen rozptyluje a zdržuje od práce… Podaří se Kayle získat posádku i Bena na svou stranu?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1015
Denní počet: 1
Počítáno od: 18.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace