Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Ve zlaté kleci

Zobrazuji údaje o příběhu Ve zlaté kleci


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/2Sladký život Duo71 J BTrish Wylieová (Wylie, Trish)Ve zlaté kleciMarnotratný syn Adam Bryant se vrací do rodinného sídla! A prvním, s kým se setká, je Roane, před dvanácti lety pouhá holčička, která vyrůstala s ním a jeho bratrem jako mladší sestra… Jenže teď už Roane dávno není malou holčičkou a Adam se rozhodne jí dokázat, že si toho dobře všiml.
Kým se za těch dvanáct let stal on sám, ale prozradit nechce!
2018/1Special na přání328 H BTrish Wylieová (Wylie, Trish)Ve zlaté kleciMarnotratný syn Adam Bryant se vrací do rodinného sídla! A prvním, s kým se setká, je Roane, před dvanácti lety ještě holčička, která vyrůstala s ním a jeho bratrem jako mladší sestra… Jenže teď už Roane dávno není malou dívenkou a Adam se rozhodne dokázat jí, že si toho dobře všiml.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 634
Denní počet: 2
Počítáno od: 01.02.2011

Poslední modifikace 27.01.2018, 19:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace