Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Vepsáno ve hvězdách

Zobrazuji údaje o příběhu Vepsáno ve hvězdách


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1996/2Pokušení lásky8 W BNancy Martinová (Martin, Nancy)Vepsáno ve hvězdáchPokušení lásky 1996Astrnom Jack Patterson je vědec každým coulem. Věstkyně Christie Starrová je podle jeho názoru obyčejná podvodnice. Přesto ho však nejspíš uhranula nebo očarovala - jak jinak si má vysvětlit, že na ni nedokáže zapomenout... ?
2002/4Zlatá kolekce9 ZK ANancy Martinová (Martin, Nancy)Vepsáno ve hvězdáchZlatá kolekce 2002 4Astronom Jack Patterson je vědec každým coulem. Věstkyně Christie je podle jeho názoru obyčejná podvodnice, která z jeho matky tahá peníze. Rozhodne se jí navštívit, aby jí od plic řekl, co si o ní myslí. Jejich setkání však dopadne úplně jinak, než si představoval. Christie ho nejspíš uhranula nebo očarovala - jak jinak si má strohý a upjatý Jack vysvětlit, že na ni nedokáže zapomenout?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1567
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace