Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Večeře v oblacích

Zobrazuji údaje o příběhu Večeře v oblacích


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2014/6Sladký život287 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Večeře v oblacíchTvrdého byznysmena Drakona máloco vyvede z míry. Té zvláštní dívce se zvláštním jménem Gemini – Blíženec - se to povedlo. Aby se ho někdo pokoušel přesvědčit, že se má vzdát obchodu, a ještě tak výhodného obchodu, to se nestávalo. A aby se mu to skoro podařilo…? To už se rovnalo bezmála zázraku.
Gemini vlastně moc nedoufala, že se jí povede toho uhrančivého řeckého playboye, kterého si okolo prstu omotala její macecha, přimět k tomu, aby napravil křivdu a vrátil jí to, co jí příslušelo. Takže když Drakon její návrh odmítne, ve skutečnosti se na něj nezlobí. Od "nezlobit se na někoho" k "toužit po někom" ale u Gemini vede krátká, velmi krátká cesta.
A Drakon vzplane ještě rychleji…

Počet zobrazených záznamů: 1

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 514
Denní počet: 2
Počítáno od: 07.07.2014

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace