Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Vdavky na Manhattanu

Zobrazuji údaje o příběhu Vdavky na Manhattanu


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/10Romance Duo924 T AJackie Braunová (Braun, Jackie)Vdavky na ManhattanuÚspěšná Samantha nikdy nepodceňovala konkurenci, zvlášť když jí je její bývalý snoubenec Michael. Myslí si, že je na všechny jeho triky připravena - na sebejisté vystupování, svádivý úsměv, neodolatelný sex-appeal… Zjišťuje však, že čas jejich emoce nesmazal, a tak musí zápasit s touhou a vášní, která je k sobě přitahuje.
2017/12Special na přání325 G BJackie Braunová (Braun, Jackie)Vdavky na ManhattanuÚspěšná Samantha nikdy nepodceňovala konkurenci, zvlášť když je jejím soupeřem bývalý snoubenec Michael. Na všechny jeho triky - sebejisté vystupování, svádivý úsměv, neodolatelný sex-appeal - je připravena a nedopustí, aby jim znovu podlehla. Avšak brzy zjistí, že čas jejich city neotupil, a tak musí zápasit s touhou a vášní, která je k sobě přitahuje.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 678
Denní počet: 1
Počítáno od: 18.10.2010

Poslední modifikace 27.12.2017, 16:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace