Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Vdavky bez ženicha

Zobrazuji údaje o příběhu Vdavky bez ženicha


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/2Romance711 D Ally Blakeová (Blake, Ally)Vdavky bez ženichaHolly Denisonová, jež vlastní agenturu, která organizuje rozmanité večírky,usoudí, že pokud chce sama hrát hlavní roli na svém svatebním obřadu, musí vzít vše rychle do vlastních rukou. Proč by jí tedy její nejlepší přátelé nemohli domluvit několik rande naslepo? Holly se tak setkává s Jacobem Lincolnem, pohledným, bohatým a velmi úspěšným mužem - zkrátka naprosto dokonalým ženichem - jen ho ještě zbývá přesvědčit, aby i on s jejím plánem souhlasil.
2015/8Special na přání270 H AAlly Blakeová (Blake, Ally)Vdavky bez ženichaKdo je Jude Crenshaw doopravdy? ptala se sama sebe Karina. Je to bezstarostný, okouzlující playboy, který se jí dvořil, nebo milý a charakterní chlapík, jež v ní probudil spící vášně, anebo je to bezcitný agent, který ji jen zneužil pro své pátrání?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1000
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 18.11.2017, 22:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace