Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Vášnivost

Zobrazuji údaje o příběhu Vášnivost


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/4Desire715 K Kathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)VášnivostAbigail Ashtonová roky tvrdě pracovala, aby dosáhla svého snu. Nyní třímá v ruce diplom veterinární lékařky a je již jen krůček od svého cíle: chystá se otevřít vlastní veterinární praxi v rodné Nebrasce. V jejích plánech rozhodně nefiguruje pohledný modrooký kovboj, na to nemá čas. Russ Gannon ale zřejmě našel tajný klíč nejen k jejímu srdci, ale i tělu, a tak se Abigail rozhodla věnovat mu to nejcennější: své panenství.
2013/8Special na přání222 H AKathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)VášnivostAbigail roky tvrdě pracovala, aby dosáhla svého snu. Nyní třímá v ruce diplom veterinární lékařky a je již jen krůček od svého cíle: chystá se otevřít vlastní veterinární praxi v rodné Nebrasce. V jejích plánech rozhodně nefiguruje pohledný modrooký kovboj, na to nemá čas! Russ ale zřejmě našel tajný klíč k jejímu srdci.
2014/2Zlatá kolekce26 U Kathie DeNoskyová (DeNosky, Kathie)VášnivostAbigail má slabost pro zraněná a opuštěná zvířata, ale i pro horkokrevné rančery. Když se jí o prázdninách připlete do cesty chromý kůň a rodeový jezdec Russ, ztratí hlavu a rozhodne se je oba zachránit. Sice se vydala zpátky do rodného města, aby našla ztracenou rodinu, nakonec však zjistí, že Russ je jediný, kdo jí může vnést radost do života.
Russ rozhodně není muž, který by se chtěl uvázat v manželství. Poté co ale zjistí, jaká vášeň se skrývá v srdci mladé veterinářky, nemůže jí odolat!

( 2.díl dvanáctidílné rodinné ságy Vinice Ashtonových)

Počet zobrazených záznamů: 3

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1306
Denní počet: 1
Počítáno od: 31.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace