Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Vánoční nabídka

Zobrazuji údaje o příběhu Vánoční nabídka


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/12Romance700 C Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Vánoční nabídkaSophie Harringtonová přijme práci u přitažlivého, ale velmi nerudného Gabriela Yorka. A protože se Gabriel zotavuje po nemoci, přistoupí Sophie na návrh, že mu do Vánoc bude dělat pečovatelku a nastěhuje se do jeho luxusního domu. Gabriel brzy zjistí, že Sophiino srdce je velmi laskavé a vstřícné, ale svým citům se urputně brání. Jak dlouho mu bude trvat, než si uvědomí, že Sophie je pro něj ta pravá?
2012/11Special na přání203 G BLiz Fieldingová (Fielding, Liz)Vánoční nabídkaSophie přijme práci u přitažlivého, ale nerudného Gabriela. A protože se Gabriel zotavuje po nemoci, přistoupí Sophie na jeho návrh, že mu do Vánoc bude dělat pečovatelku a nastěhuje se do jeho luxusního domu. Gabriel brzy zjistí, že Sophiino srdce je velmi laskavé a vstřícné, ale on se zuby nehty svým citům k ní brání!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 943
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace