Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Vánoční dárek

Zobrazuji údaje o příběhu Vánoční dárek


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1999/11Galerie romance22 U ANora Robertsová (Roberts, Nora)Vánoční dárekSplněná vánoční přáníJe krásná, srdečná a milá. A tak není divu, že se do ní šestiletá dvojčata Zeke a Zack zamilují na první pohled. A jelikož si k Vánocům kromě kol nepřejí nic jiného než mámu, přichází Nell jako na zavolanou. A co na to jejich táta? O to se postará Santa Claus...
2001/11Special Desire23 H CChristine Flynnová (Flynn, Christine)Vánoční dárekAdventinky 2001 2Lucas si namlouvá, že k tomu, aby nabídl manželství své sekretářce, ho vedou čistě rozumové důvody: chce jí pomoci vyřešit nesnadnou životní situaci. Sarah čeká miminko a její snoubenec ji proradně opustil.
2009/12Special Na Vánoce147 H CChristine Flynnová (Flynn, Christine)Vánoční dárekAdventinky 2009Lucas si namlouvá, že k tomu, aby nabídl manželství své sekretářce, ho vedou čistě rozumové důvody: chce jí pomoci vyřešit nesnadnou životní situaci. Sarah čeká miminko a její snoubenec ji proradně opustil.

Počet zobrazených záznamů: 3

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2867
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace