Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Vánoční dáreček

Zobrazuji údaje o příběhu Vánoční dáreček


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/12Sladký život41 X Carole Mortimerová (Mortimer, Carole)Vánoční dárečekPoprvé se herečka Molly a bytový architekt Gideon viděli před třemi lety. On si o ní tehdy myslel, že je milenkou jeho bratra, který s ní podvádí manželku, ona ho považovala za nadutého a arogantního snoba. Když se znovu setkají o Vánocích, rozhodne se Mollyina přítelkyně udělat z nich pár.
A to i přesto, že se Molly a Gideon navzájem nesnášejí! Nebo se vztah mezi nimi dá nazvat jinak? Co takhle třeba láska…?
2010/12Special na přání157 G CCarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Vánoční dárečekKdyž padá sníhPoprvé se herečka Molly a bytový architekt Gideon viděli před třemi lety. On si o ní myslel, že je milenkou jeho bratra, ona ho považovala za arogantního snoba. Když se znovu setkají o Vánocích, Mollyina přítelkyně se rozhodne udělat z nich pár – i když se nesnášejí!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1328
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace