Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Váhavý nápadník

Zobrazuji údaje o příběhu Váhavý nápadník


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2004/10Romance631 D Dianne Drakeová (Drake, Dianne)Váhavý nápadníkJack Sutton a Lacy Archerová mají nějakou dobu společně vést zdravotní praxi v malém městečku. Každý ale k této práci přistupuje jinak. Zatímco Lacy se hodlá v Sunstonu usadit natrvalo, Jack je tu jen na záskok a těší se na návrat ke své milované ortopedii do Chicaga. Jenže nečekané vzplanutí před něj staví těžkou volbu: chce raději Lucy, nebo svou práci ve velkoměstě?
2011/10Special na přání178 H BDianne Drakeová (Drake, Dianne)Váhavý nápadníkLáska na předpisDoktor Jack Sutton a sestra Lacy Archerová mají nějakou dobu společně vést zdravotní středisko v malém městečku. Každý k téhle práci ale přistupuje jinak. Zatímco Lacy se hodlá v Sunstonu usadit natrvalo, Jack je tu jen na záskok a těší se na návrat ke své ortopedické praxi do Chicaga. Jenže nečekané vzplanutí před něj staví těžkou volbu - chce raději Lacy, nebo svou práci ve velkoměstě?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 949
Denní počet: 1
Počítáno od: 05.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace