Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - U londýnského soudu

Zobrazuji údaje o příběhu U londýnského soudu


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/11Sladký život Duo67 J BSusan Stephensová (Stephens, Susan)U londýnského souduUhlazený italsko-americký právník Domenico neměl zapotřebí se zabývat nevzhlednou stážistkou Carly, kterou měl na starosti jako její školitel. Aspoň do té chvíle, než si uvědomil, že té rudovlasé anglické dívce září oči jaké démanty a pod neforemným oblečením se skrývá tělo bohyně.
2018/11Special na přání347 G BSusan Stephensová (Stephens, Susan)U londýnského souduUhlazený italsko-americký právník Domenico neměl zapotřebí zabývat se nezajímavou stážistkou Carly, kterou měl na starosti jako její školitel. Aspoň do té chvíle, než si uvědomil, že té anglické dívce září oči jako diamanty a pod neforemným oblečením se skrývá tělo bohyně.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 899
Denní počet: 1
Počítáno od: 15.11.2010

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace