Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Týden na Bali

Zobrazuji údaje o příběhu Týden na Bali


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/2Sladký život Duo49 J AAnne Oliverová (Oliver, Anne)Týden na BaliVášnivým románkem s neznámým začne pro Australanku Kate nový život. Zejména když se ukáže, že oním vášnivým milencem je Katein nový šéf, Damon! Damon i Kate chtějí pokračovat tak, jak začali… Vzájemně uspokojovat svou touhu. Pochopí ale Damon, že Kate potřebuje i něco více? A pomůže mu v tom týden, který se svou milenkou stráví na překrásném ostrově Bali?
2017/3Special na přání308 H BAnne Oliverová (Oliver, Anne)Týden na BaliVášnivým románkem s neznámým mužem začne pro Australanku Kate nový život. Zejména když se ukáže, že oním milencem je Katein nový šéf, Damon! Oba chtějí pokračovat tak, jak začali… vzájemně uspokojovat svou touhu. Pochopí ale Damon, že Kate potřebuje i něco více?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 560
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.02.2010

Poslední modifikace 18.03.2017, 19:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace