Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Touha a povinnost

Zobrazuji údaje o příběhu Touha a povinnost


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/10Desire691 M Leanne Banksová (Banks, Leanne)Touha a povinnostBrock Armstrong se vydá navštívit vdovu po svém zemřelém příteli, aby vyhověl jeho poslednímu přání.
Z vyprávění zná každý detail ze života Callie Newtonové, a přestože ji nikdy předtím neviděl, ví, o čem sní, co má ráda, zná každou pihu na jejím těle. A když ji uvidí, zjistí, že je ještě krásnější a zajímavější, než si představoval.
2014/4Special na přání237 G BLeanne Banksová (Banks, Leanne)Touha a povinnostBrock se vydá navštívit vdovu po svém zemřelém příteli, aby vyhověl jeho poslednímu přání. Z vyprávění zná každý detail ze života Callie, a přestože ji nikdy předtím neviděl, ví, o čem sní, co má ráda… A když ji uvidí, zjistí, že je ještě krásnější a zajímavější, než si představoval!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 827
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace