Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Tanec v New Orleansu

Zobrazuji údaje o příběhu Tanec v New Orleansu


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/9Desire Duo912 L BJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Tanec v New OrleansuLouis DuLac si žije v New Orleansu veselým životem svobodného, bohatého muže. Když pozná Samanthu, znamená pro něj nejprve jen další vzrušující zážitek. Pak se však ukáže, že tato vášnivá žena by se mohla stát jeho nevlastní matkou! V tom okamžiku již pro něj Samantha znamená příliš…

(Závěrečný díl minisérie Genetická stopa)
2017/9Special na přání320 H AJennifer Lewisová (Lewis, Jennifer)Tanec v New OrleansuMladá vdova Samatha se rozhodne vyhledat syna svého zesnulého manžela, s nímž se nikdy předtím nesetkala. Jenže Louis na její volání ani dopisy neodpovídá… a tak jí nezbývá než se s ním seznámit osobně.
Louis si žije v New Orleansu veselým životem svobodného bohatého muže. Když pozná Samanthu, znamená pro něj nejprve jen další vzrušující zážitek. Pak se však ukáže, že tato vášnivá žena je jeho nevlastní matkou!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 664
Denní počet: 2
Počítáno od: 12.09.2011

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace