Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Tajemství v Brisbane

Zobrazuji údaje o příběhu Tajemství v Brisbane


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2011/8Sladký život Duo77 J BAlly Blakeová (Blake, Ally)Tajemství v BrisbanePro aktivistku Wynii byla brisbaneská investiční společnost KInG a jeden z jejích šéfů, Dylan, jenom úkol jako každý jiný. Přesvědčit vedení firmy, aby se začala chovat k životnímu prostředí šetrněji. Jenže Dylan nemá rád, když se ho někdo snaží k něčemu dotlačit! A to až do chvíle, kdy zjistí, že se prakticky úplně ve všem mýlil!
2017/1Special na přání303 G BAlly Blakeová (Blake, Ally)Tajemství v BrisbaneWynie má před sebou nelehký úkol: přesvědčit vedení brisbaneské investiční společnosti KInG, aby se začala chovat k životnímu prostředí šetrněji. Jenže Dylan, jeden z jejích šéfů, nemá rád, když se ho někdo snaží k něčemu dotlačit!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 457
Denní počet: 1
Počítáno od: 17.08.2011

Poslední modifikace 14.01.2017, 23:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace