Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Tajemství, lži a vášeň

Zobrazuji údaje o příběhu Tajemství, lži a vášeň


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2004/4Desire602 N Linda Conradová (Conrad, Linda)Tajemství, lži a vášeňNoc před svatbou, po krásném milování, Reid Sorrels bez jediného slova vysvětlení zmizel. Zmizel na dlouhých deset let a Jill musela poslepovat střípky svého zlomeného srdce. Veškerou svou lásku a péči věnovala dítěti, které tu noc s Reidem stvořili. Nyní je osud opět postavil tváří v tvář, oba mají svá tajemství , staré rány, lži… Co ale přetrvalo, je vášeň mezi nimi!
2014/2Special na přání233 G BLinda Conradová (Conrad, Linda)Tajemství, lži a vášeňNoc před svatbou, po krásném milování, Reid bez jediného slova vysvětlení zmizel. Zmizel na dlouhých deset let a Jill musela poslepovat střípky svého zlomeného srdce. Veškerou svou lásku a péči věnovala dítěti, které tu noc s Reidem počali. Nyní je osud opět postavil tváří v tvář, oba mají svá tajemství, staré rány, lži… Co ale přetrvalo, je vášeň mezi nimi!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1183
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace