Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Tajemná modelka

Zobrazuji údaje o příběhu Tajemná modelka


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/4Romance658 A Nora Robertsová (Roberts, Nora)Tajemná modelkaSetkali se v mlze na nábřeží. Cassidy ho zprvu považovala za zlodějíčka, který ji chce obrat o posledních pár dolarů. Muž měl pronikavý pohled a pirátský vzhled, ale choval se příliš noblesně, aby mohl být skutečným zlodějem. Byl to věhlasný malíř a už dlouho hledal modelku, která by vyhovovala jeho představám o novém obrazu. A Cassidy potřebovala nějaké zaměstnání, aby mohla pokračovat v psaní svého románu. Oba se vzájemně potřebovali, ale nepočítali s tím, že do jejich uměleckých plánů vstoupí láska.
2012/11Zlatá kolekce11 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Tajemná modelkaPotkali se náhodně v mlze na nábřeží. Cassidy ho zprvu považovala za zlodějíčka, který ji chce obrat o posledních pár dolarů… měl sice pronikavý pohled a pirátský vzhled, ale na kapsáře se choval příliš noblesně.
Byl to věhlasný malíř a už dlouho hledal modelku, která by vyhovovala jeho představám o novém obrazu. A Cassidy potřebovala nějaké zaměstnání, aby mohla pokračovat v psaní svého románu. Ani jeden z nich nepočítal s tím, že by do jejich uměleckých plánů mohla vstoupit láska.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2166
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace