Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Světla Las Vegas

Zobrazuji údaje o příběhu Světla Las Vegas


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/7Sladký život Duo59 J AHeidi Riceová (Rice, Heidi)Světla Las VegasBez peněz, bez dokladů a bez oblečení… A před zamčenými dveřmi na chodbě hotelu v Las Vegas… Naštěstí se na scéně objevil více než přitažlivý Zack, jemuž celý hotel patřil! A nabídl Kate pomoc. To, že to nebude zadarmo, Kate věděla od samého začátku! Ale vůbec jí to nevadilo… Aspoň do té chvíle, než se Zack pokusil začít omezovat její samostatnost!
2017/4Special na přání310 H AHeidi Riceová (Rice, Heidi)Světla Las VegasBez peněz, bez dokladů a bez oblečení… A před zamčenými dveřmi na chodbě hotelu v Las Vegas… Naštěstí se na scéně objevil charismatický Zack, jemuž celý hotel patřil! A nabídl Kate pomoc. To, že to nebude zadarmo, Kate věděla od samého začátku! Ale vůbec jí to nevadilo… Aspoň do té chvíle, než se Zack pokusil začít omezovat její samostatnost!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 558
Denní počet: 1
Počítáno od: 12.07.2010

Poslední modifikace 22.04.2017, 23:50:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace