Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Svatba z nerozumu

Zobrazuji údaje o příběhu Svatba z nerozumu


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/11Desire736 K Emilie Roseová (Rose, Emilie)Svatba z nerozumuVzít si svého nejlepšího přítele asi opravdu nebyl ten nejlepší nápad. Nebýt toho, že Mercedes Ashtonová nečekaně otěhotněla a že z otce jejího dítěte se vyklubal bezcharakterní vyděrač, nikdy by k podobnému kroku nesvolila. Na přátelství s Jaredem jí záleželo jako na ničem jiném. Co si tedy nyní počnou s narůstající vzájemnou přitažlivostí? Stojí za to pro trochu vášně riskovat tak krásný vztah?

(minisérie Tajemství rodiny Ashtonových)
2014/9Zlatá kolekce33 U Emilie Roseová (Rose, Emilie)Svatba z nerozumuAby se Mercedes Ashtonová vyhnula hanbě, souhlasila, že se provdá za svého nejlepšího přítele Jareda Maxwella… Na přátelství s ním jí záleželo jako na ničem jiném. Ne, do svého manžela byla zcela poblázněná! Co však má dělat, když ví, že jakmile to bude možné, požádá Jared o rozvod?
Jared si je jistý, že sňatek s Mercedes byl správné rozhodnutí. Koneckonců, zachránil ho před tím nejhorším. Nečekal ale, že ho bude Mercedes tak přitahovat. Je přesvědčený, že dokud nezmění podmínky manželství, je pro něj vlastní žena zakázaným ovocem…

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1324
Denní počet: 1
Počítáno od: 14.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace