Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Svatba ve Středomoří

Zobrazuji údaje o příběhu Svatba ve Středomoří


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2009/8Romance880 A Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Svatba ve StředomoříPolly Hansonová se vydává do Neapole hledat Ruggiera Rinucciho. Musí mu sdělit tajemství, které zcela jistě převrátí jeho život naruby - je totiž otcem syna její sestřenice. Na Ruggierovu reakci však rozhodně není připravená… Jeho láska k Sapphiře - matce jeho dítěte, která nedávno zemřela - je tak silná, že ho zcela ničí. Polly mu chce pomoci. Dokáže si získat srdce italského rebela?

2. díl minisérie Italští bratři
2016/7Special na přání292 H ALucy Gordonová (Gordon, Lucy)Svatba ve StředomoříPolly se vydává do Neapole hledat Ruggiera Rinucciho. Musí mu sdělit tajemství, které zcela jistě převrátí jeho život naruby - nedávno se totiž stal otcem! Na jeho reakci však rozhodně není připravená? Navenek se Ruggier chová jako lehkovážný playboy, ale uvnitř je citlivý. Dokáže si Polly získat lásku italského rebela?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1927
Denní počet: 1
Počítáno od: 23.08.2009

Poslední modifikace 03.07.2016, 00:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace