Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Svatba místo pravdy

Zobrazuji údaje o příběhu Svatba místo pravdy


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/9Sladký život12 Y Sara Cravenová (Craven, Sara)Svatba místo pravdyNěkolik měsíců po svatbě zjistí Angličanka Kate, že pro jejího řeckého manžela, Michalise, byla svatba jenom hrou, kterou nikdy nebral vážně. Jinak se přece všechny ty události, které Kate na ostrově v Jónském moři zažije, vysvětlit nedají! Co se Kate dozví, když se do Řecka z Anglie, kam od manžela utekla, ještě jednou vrátí? Dokáže se změnit Michalis a dokáže se změnit Kate? A musejí se vůbec měnit? Nebylo náhodou všechno úplně jinak?
2013/6Special na přání218 H BSara Cravenová (Craven, Sara)Svatba místo pravdyAngličanka Kate zjistí několik měsíců po svatbě, že pro jejího řeckého manžela Michalise byla svatba jenom hrou, jakou nikdy nebral vážně. Jinak se přece všechny ty události, které Kate na ostrově v Jónském moři zažije, vysvětlit nedají! Co se Kate dozví, když se do Řecka z Anglie, kam od manžela utekla, ještě jednou vrátí?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 967
Denní počet: 1
Počítáno od: 01.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace