Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Šťastný případ

Zobrazuji údaje o příběhu Šťastný případ


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/3Romance656 D Lori Wildeová (Wilde, Lori)Šťastný případDvě slova, vyřčená hypnotizérem na pódiu výletní lodi, dokáží proměnit upjatou a zdrženlivou Sarah Stanhopeovou ve striptérku Sadii. Bezstarostný Jake Gerard netuší, do čeho se pouští, když zachrání dívku s péřovým boa před dotírajícím mužem. Ale pouhých čtrnáct dní stačí na to, aby si oba uvědomili, že jen jejich společný život je tou pravou budoucností!
2013/2Special na přání209 G ALori Wildeová (Wilde, Lori)Šťastný případDvě slova, vyřčená hypnotizérem na pódiu výletní lodi, dokáží proměnit upjatou a zdrženlivou Sarah ve striptérku Sadii. Bezstarostný Jake Gerard netuší, do čeho se pouští, když zachrání dívku s péřovým boa před dotírajícím mužem. Ale pouhých čtrnáct dní stačí na to, aby si Jake i Sadie uvědomili, že bez sebe nechtějí být!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 625
Denní počet: 1
Počítáno od: 18.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace