Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Srdcová dáma

Zobrazuji údaje o příběhu Srdcová dáma


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2017/3Historická romance457 Z Bronwyn Scottová (Scott, Bronwyn )Srdcová dámaSkvělý karetní hráč Nolan Gray, který přijel do Benátek s vidinou vysokých zisků u hracích stolků, rozhodně nepatří mezi nezkušené muže. Proto ho možnost vyhrát panenství Gianny Minotti nijak neláká a raději by bral peníze - zvlášť když si jejím panenstvím nemůže být tak docela jistý.
Nakonec se rozhodne, že se stane jejím dočasným ochráncem a co nejdříve ji vrátí nedotknutou otci. Brzy však zjistí, že krásná Gianna s ním má jiné plány.
Dokáže se Nolan ovládnout a počkat, až si Gianna uvědomí, že sex skrývá potěšení, o jakých nemá ani tušení? A pochopí Gianna, že pokud přestane své tělo používat jako zbraň, dosáhne větší svobody, než o jaké kdy snila?

(3. část minisérie Hrdinové na cestách)

Počet zobrazených záznamů: 1

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 370
Denní počet: 1
Počítáno od: 23.03.2017

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace