Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Spisovatelka a milionář

Zobrazuji údaje o příběhu Spisovatelka a milionář


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/1Sladký život20 Y Melanie Milburneová (Milburne, Melanie)Spisovatelka a milionářSpisovatelka životopisů Emily se ocitá v nepříjemné situaci - její záměr napsat knihu o slavné australské herečce, jež se před pár roky nečekaně stáhla do ústraní, je zmařen hereččiným synovcem, nadmíru pohledným a bohatým právníkem Damienem Margatem, který ji navíc požádá o ruku! Emily souhlasí… Je to jenom z vypočítavosti, protože věří, že se tak dostane k informacím, jež by ji jinak zůstaly nedostupné, nebo k Damienovi něco cítí? Zvítězí kariéra nebo láska?
2010/10Special na přání153 G CMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Spisovatelka a milionářZamiluj se do Austrálie!Spisovatelka životopisů Emily se ocitá v nepříjemné situaci: její záměr napsat knihu o slavné australské herečce je zmařen hereččiným synovcem, právníkem Damienem, který ji navíc požádá o ruku!

(2. vydání)

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1463
Denní počet: 2
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace