Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Španělský svůdce

Zobrazuji údaje o příběhu Španělský svůdce


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/11Desire880 K Tessa Radleyová (Radley, Tessa)Španělský svůdceUhrančivý Rafaelo, markýz de Las Carreras a pěstitel špičkových vín, se vydává z rodného Španělska na Nový Zéland, aby poodhalil roušku rodinného tajemství a pomstil dávné křivdy. Místo pomsty ale nachází novou rodinu a lásku mladé vinařky Caitlyn Rossové.
I v Caitlynině minulosti se odehrálo mnoho zlého a Rafaelo musí vynaložit nemalé úsilí, aby plachou dívku přesvědčil, že jeho láska je ta pravá.

(2. díl minisérie Rodinný podnik)
2017/5Special na přání312 H BTessa Radleyová (Radley, Tessa)Španělský svůdceUhrančivý markýz Rafaelo de Las Carreras se vydává z rodného Španělska na Nový Zéland, aby poodhalil roušku rodinného tajemství a pomstil dávné křivdy. Místo pomsty však nachází lásku k mladé vinařce Caitlyn a musí vynaložit nemalé úsilí, aby plachou dívku přesvědčil, že jeho city jsou ty pravé.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 699
Denní počet: 1
Počítáno od: 15.11.2010

Poslední modifikace 21.05.2017, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace