Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Španělské Vánoce

Zobrazuji údaje o příběhu Španělské Vánoce


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2010/11Sladký život198 Y Maggie Coxová (Cox, Maggie)Španělské VánoceDopis nalezený ve věcech, jež zbyly po jeho bratranci, který nešťastně zahynul, vlil vznešenému Cristianovi naději do žil. Tam kdesi v chladné Anglii žije dívka, která jeho příbuznému porodila dceru! Dceru, jež může pro celou jeho rodinu, pronásledovanou tolika neštěstími, znamenat spásu!
Pro Dominique, která se o půlroční Matilde stará sama, je nabídka mocného Španěla nepřijatelná. Proč by měla odjíždět na Vánoce do Španělska, když otec její dcery o své dítě neprojevil zájem? Nakonec ale souhlasí. Pochopí, co setkání s vnučkou může znamenat pro nešťastnou ženu, která přišla o syna. A ví také, že chce lépe poznat Cristiana…
2017/11Special na přání324 H BMaggie Coxová (Cox, Maggie)Španělské VánoceDopis nalezený ve věcech, jež zbyly po bratranci, který nešťastně zahynul, vlil vznešenému Cristianovi naději do žil. Tam kdesi v chladné Anglii žije dívka, která příbuznému porodila dceru! Dceru, jež může pro celou jeho rodinu, pronásledovanou tolika neštěstími, znamenat spásu!
Pro Dominique, která se o půlroční Matilde stará sama, je nabídka mocného Španěla nepřijatelná. Proč by měla odjíždět na Vánoce do Španělska, když otec její dcery o své dítě neprojevil zájem?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 769
Denní počet: 1
Počítáno od: 15.11.2010

Poslední modifikace 18.11.2017, 22:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace