Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Španělská romance

Zobrazuji údaje o příběhu Španělská romance


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/6Romance730 C Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Španělská romanceKdyž Rachel Goodsonová začne pracovat jako sekretářka pro Luise Alvarese, netuší, že její život se od základu změní. Pomalu odhaluje Luisovo tajemství a zjišťuje, že jeho srdce už dávno nepatří ženě, kterou před lety ztratil. A když jí navrhne, aby na jednom večírku předstírala, že je jeho přítelkyní, začne Rachel věřit tomu, že je Luis pro ni tím pravým na celý život!
2011/6Special na přání170 H ABarbara McMahonová (McMahon, Barbara)Španělská romanceV rytmu flamenkaSekretářka Rachel pozvolna odhaluje tajemství svého šéfa Luise Alvarese: jeho srdce už dávno nepatří ženě, kterou před lety ztratil. A jak si má vlastně vykládat Louisův návrh, aby ho doprovázela na večírek a předstírala, že je jeho přítelkyně?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1390
Denní počet: 1
Počítáno od: 09.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace