Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Smlouva natrvalo

Zobrazuji údaje o příběhu Smlouva natrvalo


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/8Romance801 D Nicola Marshová (Marsh, Nicola)Smlouva natrvaloÚspěšný podnikatel Darcy Howard si najme finanční účetní se znalostí psychologie Fleur Adamsovou, aby pozvedla motivaci jeho zaměstnanců. Po analýze Howardovy firmy si Fleur stanoví úkol číslo jedna: workholik Darcy se musí především naučit radovat ze života. Jenomže situace se začíná jejímu plánu poněkud vymykat. Je to totiž Darcy, který Fleur ukazuje, že láska je tou největší radostí života.
2011/3Special na přání164 H CNicola Marshová (Marsh, Nicola)Smlouva natrvaloProvdáš se za mě?Úspěšný podnikatel Darcy Howard si najme finanční účetní se znalostí psychologie Fleur Adamsovou, aby pozvedla motivaci jeho zaměstnanců. Po analýze Howardovy firmy si Fleur stanoví úkol číslo jedna: workholik Darcy se musí především naučit radovat se ze života.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 909
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace