Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Skandální sňatek

Zobrazuji údaje o příběhu Skandální sňatek


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2005/8Historická romance138 Z Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Skandální sňatekEleanor Trevithicková zůstává po svém unáhleném sňatku s Kitem Mostynem opuštěna. Muselo uplynout celých pět měsíců, kdy si ji brala na mušku londýnská společnost i bulvární tisk, než se konečně její manžel objeví.
Kit sice chápe, jak Eleanor svou dlouhou a nevyjasněnou nepřítomností ublížil, ale přece jenom se mu zdá, že její odmítnutí je příliš tvrdé. Co se asi za jejím smutkem skrývá …?
2020/8Zlatá kolekce104 U Nicola Cornicková (Cornick, Nicola)Skandální sňatekUkvapený sňatek Eleanor Trevithickové s lordem Kitem Mostynem vyvolá ve společnosti už tak dost řečí. A když její manžel hned druhý den po svatbě zmizí, londýnská společnost i bulvární tisk na ní nenechají nit suchou.
Po dlouhých pěti měsících se Kit vrací zpátky, ale vysvětlení, proč svou manželku opustil, si nechává pro sebe. Chápe, jak jí svým útěkem ublížil, ale je rozhodnutý získat si její náklonnost zpět! Eleanor sice svého muže stále miluje, dokáže mu však jeho zradu odpustit?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1317
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 30.08.2020, 20:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace