Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sblížení na pláži

Zobrazuji údaje o příběhu Sblížení na pláži


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2012/12Sladký život252 Y Janette Kennyová (Kenny, Janette)Sblížení na plážiKrásná neznámá na pláži, byla tak citlivá, tak vstřícná, tak žádoucí a žádostivá… Jakoby pro něj stvořená… Do okamžiku, než Kristo pochopil, že těch pár vášnivých chvilek prožil s dívkou, která se má stát manželkou jeho staršího bratra, korunního prince Angyry! A ženě, jež by byla schopna zradit jeho bratra - byť s ním samotným -, Kristo přece věřit nemůže!
Demetria vzplanutí na pláži s uhrančivým cizincem litovala. Sňatek s korunním princem sice dohodli její otec a angyrský král, přesto byla rozhodnuta stát se spořádanou manželkou následníka.
Osud ale chtěl tomu, že jejím manželem se náhle nemá stát muž, kterého sice nemiluje, ale chce mu být věrná, ale muž, jehož by milovat dokázala…
Kdyby jí neustále nedával najevo, že ji nenávidí!

Počet zobrazených záznamů: 1

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 346
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2012

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace