Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Rozvodový večírek

Zobrazuji údaje o příběhu Rozvodový večírek


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2015/11Sladký život322 Y Jennifer Haywardová (Hayward, Jennifer)Rozvodový večírekMěl to být večírek na rozloučenou. Přetrpět pár hodin ve společnosti manžela - skoro již bývalého manžela -, a na Lilly měla čekat svoboda. Už bylo dost despotického Riccarda. Toho, jak vždy věděl, co je pro ni – pro ně a hlavně pro něj – nejlepší!
Riccardo nechápal, proč od něj před rokem Lilly odešla. Nebyl jí snad dobrým manželem? Pečujícím a starostlivým ve dne, vášnivým v noci… Ne, tak to skončit nemůže! Jednak ani po všech těch měsících nepřestal po Lilly toužit, jednak… De Campovi se prostě nerozvádějí!
A prvním krokem bude Lilly přimět, aby souhlasila s odkladem rozvodu. Aby mu slíbila, že s ním vydrží dalších šest měsíců!

(První z trilogie o italsko-americké milionářské rodině De Campových!)

Počet zobrazených záznamů: 1

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 235
Denní počet: 1
Počítáno od: 04.11.2015

Poslední modifikace 01.11.2015, 13:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace