Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Rozvod na spadnutí

Zobrazuji údaje o příběhu Rozvod na spadnutí


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/4Desire Duo789 O BMaureen Childová (Child, Maureen)Rozvod na spadnutíAbby Talbotové se zhroutil celý svět. Zjistila, že muž, kterého roky milovala, jí lže. Zdrcená Abby se rozhodla pro rozvod. Luke, pro kterého byla jeho žena vším, se ocitl ve velmi obtížné situaci. Jak se měl očistit a znovu získat Abbyinu důvěru, když jeho práce předstírání a lhaní přímo vyžadovala? Zdálo se, že si bude muset zvolit mezi Abby a prací tajného agenta.

Minisérie Ženská tajemství
2016/6Special na přání289 G AMaureen Childová (Child, Maureen)Rozvod na spadnutíNěkdy musíme o svou lásku bojovat do posledních sil…

Když Abby zjistila, že její manžel žije dvojí život, zhroutil jí celý svět. Jak se mohla provdat za muže, o němž v podstatě nic nevěděla? Jak mohla spát v jeho náručí a dát mu celé své srdce? Zdrcená Abby se rozhodla pro rozvod. Luke, pro kterého byla jeho žena vším, se ocitl ve velmi obtížné situaci. Přestože neměl moc na výběr, své ženy se rozhodně nehodlal vzdát bez boje!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1322
Denní počet: 1
Počítáno od: 21.04.2008

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace