Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Románový hrdina

Zobrazuji údaje o příběhu Románový hrdina


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2004/11Desire634 K Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Románový hrdinaKdyž pohlédla na muže, který ji ochránil před bývalým přítelem, Phoebe Richardsová nevěřila svým očím. Podobní muži jako Daniel Barone se vyskytovali pouze v knihách a jejích fantaziích. A on měl doopravdy všechny přednosti románového hrdiny - byl krásný, statečný, galantní, sexy, bohatý… a pro ni naprosto nedosažitelný!
2015/11Zlatá kolekce47 U Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Románový hrdinaJak to může dopadnout, když se nevinná dívka setká s neodolatelným rytířem?
Když Phoebe pohlédla na muže, který ji ochránil před bývalým přítelem, nevěřila svým očím. Podobní muži jako Daniel Barone se vyskytovali pouze v knihách a jejích fantaziích. A on měl doopravdy všechny přednosti románového hrdiny - byl krásný, statečný, galantní, sexy, bohatý… a pro ni naprosto nedosažitelný!
Daniel byl známý dobrodruh a myslel si, že ho už nic nepřekvapí. Na Phoebin bezelstný úsměv však připravený nebyl. Vášeň ho zasáhla takovou silou, až dostal strach. Přežije románek s nevinnou a přitažlivou knihovnicí?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1016
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 01.11.2015, 13:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace