Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Romance ve Francii

Zobrazuji údaje o příběhu Romance ve Francii


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2008/1Romance Duo825 T BSophie Westonová (Weston, Sophie)Romance ve FranciiFrancouzský zámek je skvělým místem, kde se dá na nějakou dobu schovat před světem, v klidu přemýšlet a rozhodnout se o tom, jak a kam dál. Alespoň Jo Almondová si to myslí. Zprvu jde také vše podle jejího plánu, dokud se domů nevrátí sarkastický reportér Patrick Burns. Ten je přesvědčen, že Jo utíká před něčím závažným ze své minulosti, a rád by tomu přišel na kloub.
2016/6Special na přání290 H BSophie Westonová (Weston, Sophie)Romance ve FranciiKaždá žena má své kouzlo, kterým dokáže uchvátit muže, po němž touží…

Francouzský zámek je skvělým místem, kde se dá na nějakou dobu schovat před světem a rozhodnout se, co dál. Alespoň Jo si to myslí. Vše jde podle jejího plánu, dokud se domů nevrátí sarkastický reportér Patrick. Ten je přesvědčen, že Jo utíká před něčím závažným ze své minulosti, a rád by tomu přišel na kloub.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 649
Denní počet: 1
Počítáno od: 08.01.2008

Poslední modifikace 18.06.2016, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace