Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Řekova královská milenka

Zobrazuji údaje o příběhu Řekova královská milenka


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/5Sladký život27 X Jane Porterová (Porter, Jane)Řekova královská milenkaSoukromé letadlo se zřítilo… Princezně Chantal pomáhá z trosek Demetrius, renomovaný bezpečnostní expert. Místo aby ji ale poslal s ostatními cestujícími domů, trvá na tom, aby s ním odletěla na jeho ostrov. Jedině tam může být podle něj totiž v bezpečí! Možná bude Chantal v bezpečí před tajemným mužem, který jí posílá výhružné dopisy, určitě ale nebude v bezpečí před Demetriem. A on zase před ní!
2012/3Special na přání188 H AJane Porterová (Porter, Jane)Řekova královská milenkaTo je ale skandál!Soukromé letadlo se zřítilo… Princezně Chantal pomáhá z trosek Demetrius, renomovaný bezpečnostní expert. Ale místo toho,aby ji poslal s ostatními cestujícími domů, trvá na tom, aby s ním odletěla na jeho ostrov. Jedině tam může být podle něj v bezpečí. Možná bude Chantal v bezpečí před tajemným mužem, který jí posílá výhružné dopisy, určitě ale nebude v bezpečí před Demetriem!

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1345
Denní počet: 1
Počítáno od: 07.01.2008

Poslední modifikace 26.09.2015, 22:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace