Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Radosti života

Zobrazuji údaje o příběhu Radosti života


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2007/1Desire Duo744 O ACindy Gerardová (Gerard, Cindy)Radosti životaJake Thorne, úspěšný a přitažlivý mladý podnikatel, který si uměl užívat života plnými doušky, sám dobře netušil, co ho přitahuje na upjaté a staropanensky seriózní Christine. Škádlil ji, uváděl do rozpaků a snažil se jí ukázat, že život není jen práce, ale i radost.
2015/11Special na přání275 G ACindy Gerardová (Gerard, Cindy)Radosti životaChristine a Jake byli jako dva opačné konce magnetu. Jake, úspěšný a přitažlivý mladý podnikatel, který si uměl užívat života plnými doušky, sám dobře netušil, co ho přitahuje na staropanensky upjaté Christine. Škádlil ji, uváděl do rozpaků a snažil se jí ukázat, že život není jen práce, ale i radost.

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 749
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 01.11.2015, 13:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace