Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Řádný manžel

Zobrazuji údaje o příběhu Řádný manžel


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2006/7Sladký život Duo4 I AMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Řádný manželKdyž si Jasmine na svatbě své sestry splete hotelový pokoj a stráví noc – ve vší nevinnosti – v posteli Connora – ženichova bratra, netuší, že se právě seznámila se svým budoucím manželem! Její otec, vysoce postavený duchovní, totiž trvá na tom, že se Jasmine za Connora musí provdat. Může se z manželství s mužem, kterého Jasmine už na první pohled nesnáší, vyvinout něco víc než pouhá formalita?
2015/9Special na přání271 G AMelanie Milburneová (Milburne, Melanie)Řádný manželKdyž si Jasmine na svatbě sestry splete hotelový pokoj a stráví noc - ve vší nevinnosti - v posteli Connora - ženichova bratra - netuší, že se právě seznámila se svým budoucím manželem! Její otec, vysoce postavený duchovní, totiž trvá na tom, že se Jasmine za Connora musí provdat. Může se z manželství s mužem, jehož Jasmine už na první pohled nesnáší, vyvinout něco víc než pouhá formalita?

Počet zobrazených záznamů: 2

Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 1810
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace